lajmi i kompanisë

 • Çfarë është një spunlace jo e endur dhe zgjedhja e fibrave

  Çfarë është një spunlace jo e endur dhe zgjedhja e fibrave

  Hyrja e pëlhurës jo të endur Spunlace Teknika më e vjetër për konsolidimin e fibrave në një rrjetë është lidhja mekanike, e cila ngatërron fijet për t'i dhënë forcë rrjetës. Nën lidhjen mekanike, dy metodat më të përdorura janë gjilpëra dhe spunlacing. Spunlacing përdor avionë me shpejtësi të lartë ...
  Lexo më shumë
 • Karakteristikat e pëlhurave jo të endura Spunlace dhe prezantimi i prodhuesit | JINHAOCHENG

  Karakteristikat e pëlhurave jo të endura Spunlace dhe prezantimi i prodhuesit | JINHAOCHENG

  Spunlace non-woven product introduction: Spunlace Nonwoven Fabric    Features: green, environmentally friendly, safe  Advantages: Can be broken: 12mm screen pass rate >=95%  Degradable: aerobic biodegradation rate >= 95%; anaerobic biodegradation rate >= 95%. 14 days degra...
  Lexo më shumë
 • rul pëlhure jo të endura Zbatimi | Çmimi i pëlhurave jo të endura në Kinë- Jinhaocheng

  rul pëlhure jo të endura Zbatimi | Çmimi i pëlhurave jo të endura në Kinë- Jinhaocheng

  Pëlhurë jo të endura Huizhou Jinhaocheng Co, Ltd, e cila u themelua në vitin 2005, me ndërtesë fabrike që mbulon një sipërfaqe prej 15,000 metra katrorë, është një ndërmarrje profesionale e fibrave kimike jo të endura të orientuara nga prodhimi. rroba pëlhure jo të endura Aplikime 1. Çanta Eko: çanta pazar, çanta kostumi, promovim ...
  Lexo më shumë
 • çmim i rrobave jo të endura në Kinë | Ndjehet Jinhaocheng Nonwoven

  çmim i rrobave jo të endura në Kinë | Ndjehet Jinhaocheng Nonwoven

  Pëlhura jo e endur është një material i ngjashëm me pëlhurën e bërë nga fibra kryesore (të shkurtra) dhe fibra të gjata (të vazhdueshme të gjata), të lidhura së bashku nga trajtimi kimik, mekanik, nxehtësia ose tretësi. Termi është përdorur në industrinë e prodhimit të tekstilit për të treguar pëlhura, të tilla si ndjerë, të cilat nuk janë të endura dhe as të thurura ...
  Lexo më shumë
 • Pëlhura jo të endura në lidhje me përmbajtjen | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Pëlhura jo të endura në lidhje me përmbajtjen | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Pëlhurë jo të endura Huizhou Jinhaocheng Co, Ltd, e cila u themelua në 2005, me ndërtesë fabrike që mbulon një sipërfaqe prej 15,000 metra katrorë, është një ndërmarrje profesionale e fibrave kimike jo të endura të orientuara nga prodhimi. Kompania jonë ka realizuar prodhim plotësisht të automatizuar, i cili mund të arrijë një pr total vjetor ...
  Lexo më shumë
 • Karakteristikat e rrobave jo të endura | Pëlhurë jo të endur Jinhaocheng

  Karakteristikat e rrobave jo të endura | Pëlhurë jo të endur Jinhaocheng

  Pëlhura jo e endur përdoret në një larmi të gjerë aplikimesh pasi struktura dhe forca e saj mund të rregullohen në mënyrë fleksibile duke ndryshuar lëndën e parë të përdorur, metodën e prodhimit, trashësinë e fletës ose dendësinë. Nonwovens vijnë në dobishëm në aspekte të ndryshme të jetës sonë të përditshme në një gamë të gjerë fushash nga civi ...
  Lexo më shumë
 • Si përdoret pëlhura jo e endur? Pëlhura jo e endur Jinhaocheng

  Si përdoret pëlhura jo e endur? Pëlhura jo e endur Jinhaocheng

  Pëlhura jo të endura mund të jetë një pëlhurë me jetë të kufizuar, me një përdorim të vetëm ose një pëlhurë shumë e qëndrueshme. Pëlhura jo të endura sigurojnë funksione specifike të tilla si thithja, rezistenca ndaj lëngjeve, qëndrueshmëria, shtrirja, butësia, forca, rezistenca ndaj flakës, lahet, jastëkimi, filtrimi, pengesat bakteriale dhe steriliteti. ...
  Lexo më shumë
 • Nomenklatura e pëlhurave të endura (二) | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Nomenklatura e pëlhurave të endura (二) | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Nomenklatura e pëlhurave jo të endura (二) 四 fab pëlhura jo të endura pëlhurë e rritur \ foshnje \ pëlhurë foshnje \ lëkura artificiale prej lëkure \ automotive carpet \ automotiveheadliner \ batanije \ higjenë femërore \ gërshetim \ gjeomembranë \ geonets \ fustan \ orendi shtëpiake \ ndërresa shtëpiake .
  Lexo më shumë
 • Nomenklatura e pëlhurave të endura (一) | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Nomenklatura e pëlhurave të endura (一) | Pëlhura jo të endura Jinhaocheng

  Nomenklatura e pëlhurave jo të endura 、 、 materiale të papërpunuara polimer \ rrëshirë \ patate të skuqura \ Fibra natyrore \ lesh i bërë nga njeriu \ sintetikë lesh \ kimike lesh \ specialtyfiber \ përbërës lesh \ lesh \ mëndafsh \ jute \ liri \ druri i butë \ poliestër (manar) \ poliamidefibër (pa) \ poliakrilibër (pan) \ polipropilenfiber (pp) \ aramidfiber \ glassfiber \ m ...
  Lexo më shumë
 • Cila është lënda e parë e pëlhurave jo të endura? | Jin Haocheng

  Cila është lënda e parë e pëlhurave jo të endura? | Jin Haocheng

  Cila është lënda e parë e pëlhurave jo të endura? Emri i saktë i indeve të endura duhet të jetë i endur ose jo i endur. Për shkak se është një lloj pëlhure e cila nuk ka nevojë për tjerrje dhe thurje, bëhet vetëm me anë të mbajtjes së drejtuar ose të rastësishme të lëndës ose filamentit për të formuar një strukturë të rrjetit, dhe më pas streng ...
  Lexo më shumë
 • Çfarë është pëlhurë nonwoven? Dhe ku është aplikimi i pëlhurë nonwoven? Jinhaocheng Pëlhurë Nonwoven

  Çfarë është pëlhurë nonwoven? Dhe ku është aplikimi i pëlhurë nonwoven? Jinhaocheng Pëlhurë Nonwoven

  Pëlhurë Nonwoven është quajtur gjithashtu pëlhurë nonwoven, e cila është bërë nga fibra drejtuar apo të rastit. Ajo quhet leckë për shkak të shfaqjes së tij dhe disa pronave. jo-pëlhurave të endura ka karakteristikat e lagështi-provë, breathable, fleksibël, të lehta, jo-djegshme, të lehtë për të tretem, jo-toksike a ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Bisedë Online!