PSE NA ZGJODHET NE

 • Ne këmbëngulim në cilësitë e produkteve dhe kontrollojmë në mënyrë rigoroze proceset e prodhimit, të përkushtuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

  Teknologji

  Ne këmbëngulim në cilësitë e produkteve dhe kontrollojmë në mënyrë rigoroze proceset e prodhimit, të përkushtuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • Pavarësisht nëse është para-shitje apo pas-shitjes, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë për t'ju njoftuar dhe përdorur më shpejt produktet tona.

  shërbim

  Pavarësisht nëse është para-shitje apo pas-shitjes, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë për t'ju njoftuar dhe përdorur më shpejt produktet tona.

 • Kompania specializohet në prodhimin e pajisjeve me performancë të lartë, forcë të fortë teknike, aftësi të forta zhvillimi, shërbime të mira teknike.

  Cilësi të shkëlqyeshme

  Kompania specializohet në prodhimin e pajisjeve me performancë të lartë, forcë të fortë teknike, aftësi të forta zhvillimi, shërbime të mira teknike.

RRETH NESH

Zhvillimi dhe prodhimi i integruar në shtëpi, ne kemi fabrikën tonë e cila specializohet në prodhimin e të gjitha llojeve të pëlhurave jo të endura dhe produkteve të përafërta. Me ndërtimin e fabrikës që mbulon një sipërfaqe prej 15,000 metra katrorë, ne kemi realizuar 10 linja automatike të prodhimit, duke përfshirë pëlhura jo të endura me gjilpërë ,lidhur / të nxehtë përmes pambukut ,pëlhura të laminuara , jorgan dhe kështu me radhë. Cilësia e shkrihet pëlhura e fryrëështë e ndarë kryesisht në leckë standarde të shkrirë në kripë dhe leckë të shkrirë në shkrirjen e . Lecka standarde e shkrirë në kripë është e përshtatshme për prodhimin e maskave ,disponueshme civile , N95 dhe maskave standarde kombëtare KN95, ndërsa pëlhura e shkrirë e vajit me rezistencë të ulët me efektshmëri të lartë është e përshtatshme për prodhimin e maskave për fëmijë, Maska N95, KN95, KF94, FFP2, FFP3.

Produkte

Lajmet e fundit

 • Procesi dhe parimi i prodhimit jo të endura me gjilpërë | JINHAOCENG

  Needle-punched nonwoven production proces...

  Needle Punched Nonwoven Manufacturer The production process and principle of needle-punched non-woven fabrics. Speaking of non-woven fabrics, many friends know that it is a kind of clot...
 • Dallimi midis maskës ffp2 dhe maskës n95 | JINHAOCHENG

  Dallimi midis maskës ffp2 dhe n95 ...

  Prodhuesi i maskave në Kinë ce ffp2, prodhuesi i maskave ce ffp2 në Kinë Dallimi midis maskave ffp2 dhe maskave n95: maskat N95 janë një nga nëntë llojet e maskave mbrojtëse të grimcave ce...
 • Dallimi midis pëlhurës së grushtuar me gjilpërë dhe leckës spunlace

  Dallimi midis mbylljes me gjilpërë...

  The name of needle punched and spunlaced cloth Acupuncture and spunlace both belong to the two major categories of non-woven fabrics, also known as needle-punched nonwovens or spunlace nonwovens. ...
 • Certifikata OEKO-TEX 100

  Certifikata OEKO-TEX 100

 • Certifikata OEKO-TEX 100

  Certifikata OEKO-TEX 100

 • ISO 9001

  ISO 9001

 • GRS

  GRS

WhatsApp Bisedë Online!