Страницата не е пронајдена, Ве молиме вратете се дома
Нашата компанија има реализирано целосно автоматизирано производство
компанија за неткаен материјал

контактирајте не

  • Индустриски парк Дабанг, село Чангбу, град XinXu, област Хуијанг, град Хуижу, Гуангдонг, Кина.
  • +86 752 3336802
  • hb@hzjhc.net
  • + 86-15089322555