ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

 • Ние опстојуваме на квалитетите на производите и ги контролираме строго производствените процеси, посветени на производството на сите видови.

  Технологија

  Ние опстојуваме на квалитетите на производите и ги контролираме строго производствените процеси, посветени на производството на сите видови.

 • Без разлика дали станува збор за претпродажба или пост-продажба, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за да ве известиме и да ги користите нашите производи побрзо.

  Сервис

  Без разлика дали станува збор за претпродажба или пост-продажба, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за да ве известиме и да ги користите нашите производи побрзо.

 • Компанијата е специјализирана за производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни развојни способности, добри технички услуги.

  Одличен квалитет

  Компанијата е специјализирана за производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни развојни способности, добри технички услуги.

ЗА НАС

Интегриран развој и производство во куќата, имаме сопствена фабрика која е специјализирана за производство на сите видови неткаен материјал и сродни производи. Со фабричка зграда на површина од 15.000 квадратни метри, реализиравме 10 автоматски производствени линии, вклучувајќи неткаени ткаенини со дупнати игли ,термички споен / топол воздух преку памук ,ламинирани ткаенини , ватиран и така натаму. Квалитетот на нашата стопи разнесена ткаенинасо растопено масло со висока ефикасност со низок отпор melt-blown cloth. The Standard salt melt-blown cloth is suitable for the production of disposable medical masks,disposable civilian masks, N95, and national standard KN95 masks, while the high-efficiency low-resistance oil melt blown fabric is proper for the production of children’s masks, N95, KN95, KF94, FFP2, FFP3 masks.

производи

Последни вести

 • Процес на производство и принцип на неткаен пробиен со игла | ЈИНХАОЧЕНГ

  Needle-punched nonwoven production proces...

  Needle Punched Nonwoven Manufacturer The production process and principle of needle-punched non-woven fabrics. Speaking of non-woven fabrics, many friends know that it is a kind of clot...
 • Разликата помеѓу маската ffp2 и маската n95 | ЈИНХАОЧЕНГ

  Разликата помеѓу ffp2 маската и n95 ...

  Кинески производител на маски ce ffp2, кинески производител на маски ce ffp2 Разликата помеѓу маските ffp2 и маските n95: маските N95 се еден од деветте видови на заштитни маски со честички ce...
 • Разликата помеѓу крпа со тупаница со игла и ткаенина со шпиц

  Разликата помеѓу дупнатиот игла...

  The name of needle punched and spunlaced cloth Acupuncture and spunlace both belong to the two major categories of non-woven fabrics, also known as needle-punched nonwovens or spunlace nonwovens. ...
 • Сертификат OEKO-TEX 100

  Сертификат OEKO-TEX 100

 • Сертификат OEKO-TEX 100

  Сертификат OEKO-TEX 100

 • ISO 9001

  ISO 9001

 • БРС

  БРС

WhatsApp Интернет разговор!