Plain jo të endura qilima ekspozitë poliestër dhe rugs për dhomen e ndjenjes - China Huizhou Jinhaocheng

Plain jo të endura qilima poliestër ekspozitë dhe rugs për dhomën e ndenjes

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
Poliestër / leshi / PVC ose Customized
Style:
qartë
model:
i shtypur
Design:
qartë
Technics:
Gjilpërë grushta Nonwoven
përdorni:
Banjo, dhomë gjumi, Car, komerciale, Punim, Shtëpi, Hotel, Outdoor, Prayer, nevojtores
Size:
në 3.2 milion, 60 ''
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
JinHaoCheng
Numri Modeli:
JHC101
Sample:
pa pagesë mostër
Ngjyrë:
çdo ngjyrë
Trashësia:
1-15 mm ose personalizuar
GSM:
60 ~ 1000gsm ose Customized
Certifikimi:
ISO9001 / Oeko-Tex standard 100 / standard RoHS
Length:
100 m / rrotull ose Customized
Count fije:
3d-7d
OEM:
Dizajni OEM është availabe
SupplyAbility
12000 Kilogram / kilogramë në ditë
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Shenzhen
Koha Lead :
14-30 ditë pas marrjes së depozitave 30%

përshkrim i produktit
Emri i produktit
Plain jo të endura qilima poliestër ekspozitë dhe rugs për dhomën e ndenjes.
material
Poliestër, PP, Lesh apo Customized.
teknikë
Gjilpërë grushta jo të endura.
Trashësia
1-15 mm ose personalizuar.
peshë
60 ~ 1000gsm ose Customized.
gjerësi
Brenda 3.2M.
roll Pesha
Rreth 35kg ose përshtatur.
Ngjyrë
Të gjitha ngjyrat janë në dispozicion (Customized).
gjatësi
100 m / rrotull ose përshtatur.
paketim
paketim plastike jashtë, lëvizni në listë.
pagesë
T / T, L / C
Koha e dërgimit
14-30 ditë pas marrjes së depozitave 30%.
çmim
çmim të arsyeshëm me cilësi të lartë.
kapacitet
5 ~ 6 ton në enë 20ft;
12 ~ 14 ton për enë 40HQ.
Jo të endura pëlhurë Perdorimi:
Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në çdo fushë të shoqërisë moderne Tilla si batanije elektrike, në shtrat, të brendshme e makinave, çanta, maskë, kapele, rroba, shoecover, platformës, leckë, materiale paketimi, mobilje, dyshekë, lodra, veshje, pëlhurë filtër, duke plotësuar materialeve, bujqësia, tekstile në shtëpi, veshje, industrisë, interlining dhe industri të tjera.

*** Aplikimi Nonwoven ***

1. Eko Bags: Pazar, çanta, qese kostum, çanta promovuese, çanta dhuratë, qese ngarkesë, etj
2. Faqja Tekstile: rroba tryezë, rroba e disponueshme, tapiceri mobilje, jastëk dhe divan të mbuluar, xhep pranverë, dyshek dhe jorgan, të mbuluar pluhuri , kuti magazinimit, veshjet, një herë pantofla hotel, paketim dhuratë, mur letër, etj
3.Interlining: Këpucë, veshje, valixhe, etj
4. Medical / Surgical: leckë Kirurgjisë, fustan operacion dhe kapak, maskë, të mbuluar këpucëve , etj.
5. Bujqësia: UV trajtohen produkte që përdoren në bujqësi, qese bimore, të mbajtur mbuluar fruta të ngrohtë, kulture

mbuluar / mulch, tenda antifriz bujqësore, etj.

6. Car / mbuluar Auto dhe tapiceri


**** gjilpërave Penarela ****

Në thelb, pesë teknologjitë janë aplikuar për të formuar nonwovens. Në këtë kontekst, gjilpërë grushta nonwovens - të quajtur gjithashtu Needle Penarela - janë ende teknologjinë më të rëndësishme për transformimin e fibrave në një pëlhurë. Pjesa e parashikuar globale e gjilpërë grushta nonwovens është 30 për qind. punching gjilpërë është një metodë shumë tradicionale e formojnë nonwovens dhe është veçanërisht i përshtatshëm në drejtim të fleksibilitetit, cilësinë dhe shumëllojshmërinë e produktit. Lidhjes përdorur needling nuk kërkon ujë dhe konsumon pak energji. Ajo ka aplikime universale, një shkallë të lartë të automatizimit dhe një efikasitetin e prodhimit të lartë me kërkesat e personelit të ulët.

Showcase Produktit

testimi Instrumente

->

  • I mëparshëm:
  • Next: