Nonwoven gjilpërave Punch kati natyrë mat - China Huizhou Jinhaocheng

Nonwoven gjilpërave Punch mat natyrë kat

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
100% poliestër
Style:
qartë
model:
Cut Pile, lyer thjeshtë
Design:
Aubusson
Technics:
Nonwoven, gjilpërave-grushta
përdorni:
Banjo, dhomë gjumi, Car, komerciale, Punim, Shtëpi, Hotel, Outdoor, Prayer, nevojtores
Size:
Customized Size
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
Jinhaocheng
Numri Modeli:
JHC2014410
Ngjyrë:
Bardhë është produktet tona paraqiti (Çdo ngjyrë të pranueshme)
Length:
100 m / rrotull ose Customized
gjerësia:
brenda 3.4m
Trashësia:
1-15 mm ose personalizuar
GSM:
60 ~ 1000gsm ose Customized
Feature:
Anti-Static, Fusible, Shrink-Resistant
Certifikimi:
ISO9001
Count fije:
3d-7d
SupplyAbility
12 Ton / ton në ditë
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Roll në polybag
port
Shenzhen
Koha Lead :
14-30 ditë pas marrjes së depozitave 30%

Gjilpërë-punchednon pëlhurë endura:

artikull

Nonwoven gjilpërave Punch mat natyrë kat

material

100% polyesterorCustomerized

teknikë

Gjilpërë-grushta

gjatësi

100m / roll

Ngjyrë

Anycoloracceptable

peshë

60 ~ 1000gsmorCustomized

gjerësi

320cmmaxorCustomized

Rollweight

Around35kgorCustomized

20'FTcontainer

5 ~ 6tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

40'HQcontainer

12 ~ 14tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

Koha e dërgimit

14-30daysuponreceiptof30% depozitë

pagesë

30% e depozitave, 70% byt / TagainestB / Lcopy

paketim

Plasticpackingoutside, scrollintheroll

përdorim

Ourproductsarewidelyusedineveryfieldofmodernsociety

suchaselectricblanket, në shtrat, carinterior, çanta, maskë, kapele,

Rroba, shoecover, aeroportit, rroba, packagingmaterial, mobilje,

dyshekët, lodra, veshje, filterfabric, fillingmaterials, bujqësia,

hometextile, veshje, industria, interliningandotherindustries.

fabrikë

HuizhouJinhaochengNonWovensCo., Ltd

ContactWays

Janice Liu (Mobile / whatsapp / WeChat): +86 15986519068

Tel

0086-0752-3336802 / 3336803

faks

0086-0752-7160093

moq

A20 "feetcontainer
Specifikim:

1.Color & Designcanmeetyourneedsofanykind

2.Highdegreeofuniformitybothoncolor dhe trashësia

3.Highthermostability (worklongtimeunder150centigrade & sunshine)

4.Highgaspermeability

5.Highintensity & flexity

6.Highcolorfastness & nofade

7.Phozygood & touchwell

8.Anti-bakteret, anti-chemicamoth-provë, anti-korrozioni

9.Eco-friendly dhe biodegradable, reusable

10.Withouttoxicity, polluteandheavymetal

Packaging & Shipping

paketim


Shipping


Shërbimet tona

Shërbimet tona:

Hetim juaj në lidhje me produktet tona apo çmimet do të jetë përgjigjur në 24 orë;

Të trajnuar mirë dhe me përvojë shtabet për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve ju në rrjedhshëm gjuhën angleze;

OEM & ODM, çdo produktet tuaja përshtatur që ne mund të ju ndihmojë për të hartuar dhe vënë në prodhim;

Mbrojtja e zonës shitjes tuaj, ideja e dizajnit dhe të gjitha informacionet private.

Garancitë / Garancitë / Termat dhe Kushtet :

Qualityisguaranteedanddeliveryisontime.T / TinadvanceorirrevocableL / Catsightisaccepted.

Weensureourgoodswiththesamequalityastheapprovedone.Ifnot, wewillremakethemforyou.

kompania e Informacionit

Rreth nesh

Shkarko si PDF ->

Emri i Kompanise

Huizhou Jinghaocheng Nonwoven pëlhurë Co, LTD .

running Vite

më shumë se 13vjet

Ndërmarrjepronë

prodhues


  • I mëparshëm:
  • Next: