stil i ri dhe pëlhurë të rehatshme nonwoven për qilim ndjerë topin për shtëpi - China Huizhou Jinhaocheng

stil i ri dhe pëlhurë të rehatshme nonwoven për qilim ndjerë topin për në shtëpi

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
100% poliestër
Lloji Furnizimi:
Bërë-të të rendit
Lloji:
pëlhurë gjeotekstilet
model:
lyera fije
Style:
qartë
gjerësia:
58/60 ", 10cm-320cm
Technics:
Woven
Feature:
Anti-Static, Fusible, Shrink-Resistant, Tear-Resistant
përdorni:
Car, ndjehet, Home Textile
Certifikimi:
Oeko-Tex standard 100, RoHS, Oeko-Tex Qëndroni 100, CE, Rosh, ISO 9001
Count fije:
3d-7d
Pesha:
60g-1000g ose të përshtatur, 60g-1500g
dendësia:
customizable
Numri Modeli:
/
Emri i produktit:
stil i ri dhe pëlhurë të rehatshme nonwoven për qilim ndjerë topin për në shtëpi
Ngjyrë:
customized
Trashësia:
0.5mm-15mm
Perdorimi:
dekoratë DIY për fëmijët dhe të rriturit
MOQ:
1000 Kilogram
Port:
Shenzhen Port
Vendi i origjinës:
Guangdong
SupplyAbility
3000 Ton / ton në vit
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Mallrat do të jetë i mbushur si rrotullon me qese PE
port
Shenzhen Port
Koha Lead
10-15 ditë pas pagesës të marra

përshkrim i produktit

stil i ri dhe pëlhurë të rehatshme nonwoven për qilim ndjerë topin për në shtëpi

Emri i produktit
stil i ri dhe pëlhurë të rehatshme nonwoven për qilim ndjerë topin për në shtëpi
material
100% poliestër
Ngjyrë
ngjyra të përshtatur
peshë
60g-1500g
gjerësi
10cm-320cm
Trashësia
0.5mm-15mm
koha Lead
10-15 ditë
certifikatë
Oeko-Tex Qëndroni 100, CE, Rosh, ISO 9001
moq
1 ton
port
Shenzhen
Imazhet e detajuara

Kompania jone

Huizhou Jinhaocheng jo të endura pëlhurë Co.Ltd është profesional jo të endura fabrikë që është e vendosur në Huizhou City, ku është vetëm Shenzhen afër, ka rreth 15000sqm dhe ne kemi 5 linjat e prodhimit, kapaciteti i fabrikës tonë është 3000tons në vit. Ne gjithashtu kemi tonë Team kontrollit të cilësisë, të shitjes, produktet tona mund të kalojë CE, RoHS dhe Oeko Tex Qëndroni 100. Madhësia dhe ngjyrat e rrobave jo të endura mund të ndiqet sipas kërkesës së klientit dhe ne mund t'ju ofrojmë çmim të arsyeshëm dhe në kohë të ofrimit të .

Paketimi & dorëzimitpaketë profesionale
paketë profesionale
paketë profesionale
Shërbimi ynë

1. çmimeve konkurruese nga fabrika
2. për mostër
3. Ne do t'ju përgjigjen për kërkesën tuaj brenda 24 orëve.
4. në kohë të ofrimit
5. shërbime të shkëlqyera të konsumatorëve

FAQ

Q1. Çfarë është kushtet tuaja të paketimit?
A: Në përgjithësi, ne pako si rrotullon me qese PE

Q2. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?
A: T / T ose LC te syve

Q3. Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

Q4. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?
A: Në përgjithësi, ajo do të marrë rreth 15 ditë pas marrjes së pagesës tuaj paraprakisht.

Q5. A mund të prodhojnë sipas mostrave?
A: Po, ne mund të prodhojë nga mostrave ose vizatime teknike.

Produkte të tjera


->

  • I mëparshëm:
  • Next: