Gjilpërë grushta poliestër thjeshtë i papërshkueshëm nga uji qilim - China Huizhou Jinhaocheng

Gjilpërë grushta poliestër thjeshtë qilim i papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
100% poliestër
Style:
qartë
model:
Shtypur, lyer thjeshtë
Design:
qartë
Technics:
nonwoven
përdorni:
Banjo, dhomë gjumi, Car, komerciale, Punim, Shtëpi, Hotel, Outdoor, nevojtores
Size:
60 ''
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
JHC101
Numri Modeli:
Ngjyrë:
Bardhë është produktet tona paraqiti (Çdo ngjyrë të pranueshme)
Length:
100 m / rrotull ose Customized
gjerësia:
brenda 3.2M
Trashësia:
1-15 mm ose personalizuar
GSM:
60 ~ 1000gsm ose Customized
Feature:
Anti-Static, Fusible, Shrink-Resistant
Certifikimi:
ISO9001
Count fije:
3d-7d
Emri i produktit:
Gjilpërë grushta poliestër thjeshtë qilim i papërshkueshëm nga uji
SupplyAbility
10000 Kilogram / kilogramë në Vit
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Rolling pako me polybag.
port
Shenzhen Port
Koha Lead :
15days

Gjilpërë grushta poliestër thjeshtë qilim i papërshkueshëm nga uji

përshkrim i produktit

manufactuer

Huizhou Jinhaocheng Nonwoven pëlhurë Co, Ltd

material

100% polyesterorCustomerized

teknikë

Gjilpërë-grushta

gjatësi

100m / roll

Ngjyrë

Anycoloracceptable

peshë

60 ~ 1000gsmorCustomized

gjerësi

320cmmaxorCustomized

Rollweight

Around35kgorCustomized

20'FTcontainer

5 ~ 6tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

40'HQcontainer

12 ~ 14tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

Koha e dërgimit

14-30daysuponreceiptof30% depozitë

pagesë

30% e depozitave, 70% byt / TagainestB / Lcopy

paketim

Plasticpackingoutside, scrollintheroll

përdorim

Ourproductsarewidelyusedineveryfieldofmodernsociety

suchaselectricblanket, në shtrat, carinterior, çanta, maskë, kapele,

Rroba, shoecover, aeroportit, rroba, packagingmaterial, mobilje,

dyshekët, lodra, veshje, filterfabric, fillingmaterials, bujqësia,

hometextile, veshje, industria, interliningandotherindustries.

fabrikë

HuizhouJinhaochengNonWovensCo., Ltd

ContactWays

Janice Liu (whatsapp / WeChat: +86 15986519068)

Tel

86-752-3336802-8024 / Mobile: 86 + 15766935293

faks

86-752-7160093

moq

A20 "feetcontainer

Product Display:
Specifikim:

1.Color & Designcanmeetyourneedsofanykind

2.Highdegreeofuniformitybothoncolor dhe trashësia

3.Highthermostability (worklongtimeunder150centigrade & sunshine)

4.Highgaspermeability

5.Highintensity & flexity

6.Highcolorfastness & nofade

7.Phozygood & touchwell

8.Anti-bakteret, anti-chemicamoth-provë, anti-korrozioni

9.Eco-friendly dhe biodegradable, reusable

10.Withouttoxicity, polluteandheavymetal

Packaging & Shipping

paketim


Shipping


Shërbimet tona

Shërbimet tona:

Hetim juaj në lidhje me produktet tona apo çmimet do të jetë përgjigjur në 24 orë;

Të trajnuar mirë dhe me përvojë shtabet për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve ju në rrjedhshëm gjuhën angleze;

OEM & ODM, çdo produktet tuaja përshtatur që ne mund të ju ndihmojë për të hartuar dhe vënë në prodhim;

Mbrojtja e zonës shitjes tuaj, ideja e dizajnit dhe të gjitha informacionet private.

Garancitë / Garancitë / Termat dhe Kushtet :

Shkarko si PDF

->

  • I mëparshëm:
  • Next: