Gjilpërë grushta qilim plain ndjerë qilim anti shqip mat roll - Kinë Huizhou Jinhaocheng

Gjilpërë grushta qilim plain ndjerë qilim anti shqip mat roll

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
100% poliestër
Style:
qartë
model:
Shtypur, lyer thjeshtë
Technics:
Gjilpërë Punch Nonwoven
Grupmosha:
Të rriturit
Design:
qartë
Feature:
Ngjitës-mbrojtëse, anti-bakteret, Anti-shqip, korrozioni-rezistente, Wrinkle-rezistente, anti-statike, Fusible, Shrink-Resistant
përdorni:
Car, Door, Floor, Golf, Outdoor, Prayer, Tablemat
Size:
customized
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
Jinhaocheng
Numri Modeli:
M-0419
Ngjyrë:
Bardhë është produktet tona paraqiti (Çdo ngjyrë të pranueshme)
Length:
100 m / rrotull ose Customized
gjerësia:
brenda 3.2M
Trashësia:
1-15 mm ose personalizuar
GSM:
60 ~ 1000gsm ose Customized
Certifikimi:
ISO9001

përshkrim i produktit

manufactuer

Huizhou Jinhaocheng Nonwoven pëlhurë Co, Ltd

material

100% polyesterorCustomerized

teknikë

Gjilpërë-grushta

gjatësi

100m / roll

Ngjyrë

Anycoloracceptable

peshë

60 ~ 1000gsmorCustomized

gjerësi

320cmmaxorCustomized

Rollweight

Around35kgorCustomized

20'FTcontainer

5 ~ 6tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

40'HQcontainer

12 ~ 14tons (thedetailsquantityisuptothediameteroftheroll)

Koha e dërgimit

14-30daysuponreceiptof30% depozitë

pagesë

30% e depozitave, 70% byt / TagainestB / Lcopy

paketim

Plasticpackingoutside, scrollintheroll

përdorim

Ourproductsarewidelyusedineveryfieldofmodernsociety

suchaselectricblanket, në shtrat, carinterior, çanta, maskë, kapele,

Rroba, shoecover, aeroportit, rroba, packagingmaterial, mobilje,

dyshekët, lodra, veshje, filterfabric, fillingmaterials, bujqësia,

hometextile, veshje, industria, interliningandotherindustries.

fabrikë

HuizhouJinhaochengNonWovensCo., Ltd

ContactWays

Skype: catherine02103

Tel

86-752-3336802-8005 / Mobile: 86 + 15766935293

faks

86-752-7160093

moq

A20 "feetcontainer

Product Display:
Specifikim:

1.Color & Designcanmeetyourneedsofanykind

2.Highdegreeofuniformitybothoncolor dhe trashësia

3.Highthermostability (worklongtimeunder150centigrade & sunshine)

4.Highgaspermeability

5.Highintensity & flexity

6.Highcolorfastness & nofade

7.Phozygood & touchwell

8.Anti-bakteret, anti-chemicamoth-provë, anti-korrozioni

9.Eco-friendly dhe biodegradable, reusable

10.Withouttoxicity, polluteandheavymetal

Packaging & Shipping

paketim


Shipping


Shërbimet tona

Shërbimet tona:

Hetim juaj në lidhje me produktet tona apo çmimet do të jetë përgjigjur në 24 orë;

Të trajnuar mirë dhe me përvojë shtabet për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve ju në rrjedhshëm gjuhën angleze;

OEM & ODM, çdo produktet tuaja përshtatur që ne mund të ju ndihmojë për të hartuar dhe vënë në prodhim;

Mbrojtja e zonës shitjes tuaj, ideja e dizajnit dhe të gjitha informacionet private.

Garancitë / Garancitë / Termat dhe Kushtet :

Qualityisguaranteedanddeliveryisontime.T / TinadvanceorirrevocableL / Catsightisaccepted.

Weensureourgoodswiththesamequalityastheapprovedone.Ifnot, wewillremakethemforyou.

kompania e Informacionit

Rreth nesh

Emri i Kompanise

Huizhou Jinghaocheng Nonwoven pëlhurë Co, LTD .

running Vite

më shumë se 9vjet

Ente


  • I mëparshëm:
  • Next: