style Hotel qilim bërë me porosi të thjeshtë qilim nonwoven poliestër - China Huizhou Jinhaocheng

style Hotel qilim bërë me porosi të thjeshtë qilim jo të endura poliestër

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  materiali:
  Poliestër / leshi / PVC ose Customized
  Style:
  qartë
  model:
  Plain lyera
  Design:
  persisht
  Technics:
  Gjilpërë grushta nonwoven
  përdorni:
  Banjo, dhomë gjumi, Car, komerciale, Punim, Shtëpi, Hotel, Outdoor, Prayer, nevojtores
  Size:
  within 3.2m, 60”
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  JinHaoCheng
  Numri Modeli:
  Sample:
  Free sample
  Ngjyrë:
  çdo ngjyrë
  Trashësia:
  1-15 mm ose personalizuar
  GSM:
  60 ~ 1000gsm ose Customized
  Certifikimi:
  ISO9001 / Oeko-Tex standard 100 / standard RoHS
  Length:
  100 m / rrotull ose Customized
  Count fije:
  3d-7d
  OEM:
  Dizajni OEM është availabe
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  12000 Kilogram/Kilograms per Day
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Packaging:Plastic packing outside,scroll in the roll.
  20′FT container:5~6 tons ( the details quantity is up to the diameter of the roll).
  40′HQ container:12~14 tons ( the details quantity is up to the diameter of the roll).
  port
  Shenzhen
  :
  14-30 ditë pas marrjes së depozitave 30%

  përshkrim i produktit
  Emri i produktit
  style Hotel qilim bërë me porosi të thjeshtë qilim jo të endura poliestër.
  material
  Poliestër, PP, Lesh apo Customized.
  teknikë
  Gjilpërë grushta nonwoven.
  Trashësia
  1-15 mm ose personalizuar.
  peshë
  60 ~ 1000gsm ose Customized.
  gjerësi
  Brenda 3.2M.
  roll Pesha
  Rreth 35kg ose përshtatur.
  Ngjyrë
  Të gjitha ngjyrat janë në dispozicion (Customized).
  gjatësi
  100 m / rrotull ose përshtatur.
  paketim
  paketim plastike jashtë, lëvizni në listë.
  pagesë
  T / T, L / C
  Koha e dërgimit
  14-30 ditë pas marrjes së depozitave 30%.
  çmim
  çmim të arsyeshëm me cilësi të lartë.
  kapacitet
  5 ~ 6 ton në enë 20ft;
  12 ~ 14 ton për enë 40HQ.
  Jo të endura pëlhurë Perdorimi:
  Our products are widely used in every field of modern society .Such as electric blanket,bedding, car interior, bags, mask, hats, clothes, shoecover, apron,cloth, packaging material, furniture, mattresses, toys, clothing, filter fabric, filling materials, agriculture, home textile,garment, industry, interlining and other industries.

  *** Aplikimi Nonwoven ***

  1. Eko Bags: Pazar, çanta, qese kostum, çanta promovuese, çanta dhuratë, qese ngarkesë, etj
  2. Home Textiles: rroba tryezë, rroba e disponueshme, tapiceri mobilje, jastëk dhe divan të mbuluar, xhep pranverë, dyshek dhe jorgan, të mbuluar pluhuri , kuti magazinimit, veshjet, një herë pantofla hotel, paketim dhuratë, mur letër, etj
  3.Interlining: Këpucë, veshje, valixhe, etj
  4. Medical/ Surgical: leckë Kirurgjisë, fustan operacion dhe kapak, maskë, të mbuluar këpucëve , etj.
  5. Agriculture: UV trajtohen produkte që përdoren në bujqësi, qese bimore, të mbajtur mbuluar fruta të ngrohtë, kulture

  mbuluar / mulch, tenda antifriz bujqësore, etj.

  6. Car / mbuluar Auto dhe tapiceri

   

  **** gjilpërave Penarela ****

  Në thelb, pesë teknologjitë janë aplikuar për të formuar nonwovens. Në këtë kontekst, gjilpërë grushta nonwovens - të quajtur gjithashtu Needle Penarela - janë ende teknologjinë më të rëndësishme për transformimin e fibrave në një pëlhurë. Pjesa e parashikuar globale e gjilpërë grushta nonwovens është 30 për qind. punching gjilpërë është një metodë shumë tradicionale e formojnë nonwovens dhe është veçanërisht i përshtatshëm në drejtim të fleksibilitetit, cilësinë dhe shumëllojshmërinë e produktit. Lidhjes përdorur needling nuk kërkon ujë dhe konsumon pak energji. Ajo ka aplikime universale, një shkallë të lartë të automatizimit dhe një efikasitetin e prodhimit të lartë me kërkesat e personelit të ulët.

  Showcase Produktit
  testimi Instrumente

 • I mëparshëm:
 • Next: