klasën Hospital jo-pëlhurave të endura për maskë kirurgjikale - China Huizhou Jinhaocheng

klasën Hospital jo-pëlhurave të endura për maskë kirurgjikale

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Technics:
nonwoven
Lloji Furnizimi:
Bërë-të të rendit
materiali:
100% poliestër
Nonwoven Technics:
Gjilpërë grushta
model:
i lyer
Style:
qartë
gjerësia:
10cm-320cm
Feature:
Anti-bakteret, anti-statike, breathable, Eco-Friendly, Fusible, mothproof, Shrink-Resistant, Tear-Resistant
përdorni:
Bujqësia, qese, Car, Garment, tekstile Home, Hospital, Higjiena, Industri, Interlining, Shoes
Certifikimi:
Oeko-Tex standard 100
Pesha:
60g-1500g
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
JinHaoCheng
Numri Modeli:
JHC-274
Emri i produktit:
pëlhurë për maskë kirurgjikale
Trashësia:
0.1mm-15mm
Lloji:
Super butë dhe breathable
Lëndë e parë:
poliestër
Ngjyrë:
Kërkesës së klientit
MOQ:
1000kgs
Paketimi:
kërkesës së klientit
mostër:
Falas
Koha mostër:
2-5days
Aplikacion:
spital
SupplyAbility
6000 Ton / ton në vit
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Shenzhen
Koha Lead :
15-20days pas marrjes shlyerjen blerësit.

përshkrim i produktit

klasën Hospital jo-pëlhurave të endura për maskë kirurgjikale

Emri i produktit

klasën Hospital jo-pëlhurave të endura për maskë kirurgjikale

material

PET, PP, akrilik, fibrave Plani, ose përshtatur

teknikë

pëlhurë nonwoven needlepunched

Trashësia

customized

gjerësi

customized

Ngjyrë

Të gjitha ngjyrat janë në dispozicion (Customized)

gjatësi

50m, 100, 150, 200 ose përshtatur

paketim

në listë paketim me qese plastike nga jashtë ose të përshtatur

pagesë

T / T, L / C

Koha e dërgimit

15-20days pas marrjes shlyerjen blerësit.

çmim

çmim të arsyeshëm me cilësi të lartë

kapacitet

3Tons per 20ft enës;

5Tons per 40ft enës;

8Tons per kontenier 40HQ.

Jo të endura pëlhurë Karakteristike:

- Eco favorshëm, ilaç ujit

- mund të ketë anti-UV (1% -5%), anti-bakteret, anti-statike, funksionin retardant flaka si kërkesës

- lot rezistente, tkurret-rezistente

- forca fortë dhe zgjatim, të butë, jo-toksike

- pronë e shkëlqyer e ajrit përmes

testimi Instrumente


Linja prodhimi

Packaging & Shipping

Paketimi: Rollpackagewithpolybagorcustomized.

Shipping: 15-20daysaftergettingdepositpayment.


Shërbimet tona

* 24-hourinquiryservice.

* Newsletterswithproductupdates.

* Mbrojtja privatësinë e konsumatorit dhe fitime.

* Exclusive dhe zgjidhje unike mund të ofrohen për klientët tanë nga inxhinierët e mirë-trajnuar dhe profesionale dhe shtabeve.

* Productscustomization: OEM & ODM, Weacceptcustomer'sdesignandlogo.

* Cilësia është e garantuar dhe ofrimit është në kohë.

kompania e Informacionit

Huizhou Jinhaocheng Non-Woven pëlhurë CO., Ltd.

Fabrika ◊Our është më shumë se 15.000 metra katrore të mëdha

sallë ekspozite ◊Our është më shumë se 800 metra katrorë të mëdha

◊ Ne kemi formuar 5 linjat e prodhimit

◊The Kapaciteti i fabrikës sonë është 3000 ton / vit

◊We kanë fituar të cilësisë ISO9001 sistemit të menaxhimit të certifikimit

◊ Të gjitha të produkteve ARA tona miqësore me mjedisin dhe deri në shtrirjen

◊ Produktet tona në përputhje me RoHS dhe Oeko-100 standardet e

◊ Ne kemi tregje shumë të mëdha. Shfrytëzues kryesore janë nga Kanadaja, britanike, SHBA, Australi, Lindjen e Mesme etj.

Pse ne?

1.Goodquality & FavorablePrice:

* Ourfactoryhas9yearsofexperienceintheproductionofnonwovenfabric

* OurfactoryhavecooperationwithManybuyers

* Çmim të arsyeshëm me cilësi të lartë

NonwovenfabricproductareWidelyused, shëndetin, të padëmshme!

2.Finepolicy:

* Shembull: FreesamplebeforeorderisoKifpricecontent

* Çmimi: zbritje Largequantityandlong-timebusinessrelationshipcanhaveourfavorable

3.Certification

FAQ

Q: A mund të jetë në listë?

A: Bothrollandsheet.

Q Howtoensurethecargoquality?

A: Wewillsupplybulksamplebeforeshipping.Theycanrepresentthecargoquality.

Q IftheMOQistoohigh?

A: Weneedtodyethefibreorwoolfirstly, thenproduceitwiththebigmachine, iftheorderittoosmall, ourcostwillbetoohigh.Butifwehavestock, wecanfindforyou.

Q Howaboutthedeliverytime?

A: Productionleadtimeafterreceiptof30% T / Tdepositpayment: 14-30days.

Q Whatkindofpaymentsdoweaccept?
A: T / T, L / Catsight, Cashareacceptable.

Q Doyouchargethesample?

A: (1) Samplesinstockcanbeofferedfreeanddeliveredin1dayandcourierchargewillbepaidbybuyer.
(2) Anyspecialrequirementstomakeasample, thebuyersneedtopayappropriate ngarkuar mostër.
(3) Megjithatë, thesamplechargewillberefundedtothebuyerafterformalorders.

Q Canyouproduceaccordingtocustomers'design?

A: Sigurisht, weareprofessionalmanufacturer, OEMandODMarebothwelcome.


  • I mëparshëm:
  • Next: