gjilpërë me cilësi të lartë grushta poliamide nonwoven ndjerë - China Huizhou Jinhaocheng

gjilpërë me cilësi të lartë grushta poliamide nonwoven ndjerë

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Technics:
nonwoven
Lloji Furnizimi:
Bërë-të të rendit
materiali:
100% poliestër, 100% përkëdhelur
Nonwoven Technics:
Gjilpërë grushta
model:
Lyera, vërshuan
Style:
qartë
gjerësia:
0-3.5m
Feature:
Anti-bakteret, Anti-pull, anti-statike, breathable, eko-miqësore, Fusible, mothproof, Shrink-Resistant, Tear-Resistant, i tretshëm në ujë, i papërshkueshëm nga uji
përdorni:
Bujqësia, qese, Car, Garment, tekstile Home, Hospital, Higjiena, Industri, Interlining, Shoes
Certifikimi:
CE, FDA, Oeko-Tex standard 100, ISO9001
Pesha:
80g-1500g
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Emri Markë:
JinCheng
Numri Modeli:
JHC4497
Ngjyrë:
Të gjitha ngjyrat janë në dispozicion
Technic:
Gjilpërë grushta ndjerë
Emri i produktit:
gjilpërë me cilësi të lartë grushta poliamide nonwoven ndjerë
Paketimi:
roll Paketimi
MOQ:
1000kgs
leadtime:
10 ditë
SupplyAbility
10000 Ton / ton në vit
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Sipas kërkesës së blerësit.
port
Shenzhen
Koha Lead :
Brenda 20days pas marrjes shlyerjen blerësit.

gjilpërë me cilësi të lartë grushta poliamide nonwoven ndjerë
përshkrim i produktit

Nonwoven pëlhurë hz jinhaocheng Factory

FotoInstrumenti Testimi


seminar fabrikë


kompania e Informacionit

Rreth nesh

1) Fabrika jonë është më shumë se 15.000 metra katrore e madhe

2) sallë ekspozite jonë është më shumë se 800 metra katrore i madh

3) Ne kemi formuar 6 linja prodhimi

4) Kapaciteti i fabrikës sonë është 6000 ton / vit

5) Ne kemi fituar menaxhimit ISO9001quality sistemit të certifikimit

6) Të gjitha prodhimet tona janë miqësore me mjedisin dhe deri në shtrirjen

7) Produktet tona në përputhje me RoHS dhe Oeko-100 standardet e

8) Ne kemi tregje shumë të mëdha. Shfrytëzues kryesore janë nga Kanadaja, britanike, SHBA, Australi, Lindjen e Mesme etj


  • I mëparshëm:
  • Next: