eko-miqësore rrotullon nonwoven pëlhurë për qese ndjerë pazar - China Huizhou Jinhaocheng

eko-miqësore rrotullon nonwoven pëlhurë për qese ndjerë pazar

Përshkrim i shkurtër:


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje
  Details shpejta
  materiali:
  100% poliestër
  Lloji Furnizimi:
  Bërë-të të rendit
  Lloji:
  pëlhurë gjeotekstilet
  model:
  lyera fije
  Style:
  qartë
  gjerësia:
  58/60 ", 10cm-320cm
  Technics:
  Woven
  Feature:
  Anti-Static, Fusible, Shrink-Resistant, Tear-Resistant
  përdorni:
  Car, ndjehet, Home Textile
  Certifikimi:
  Oeko-Tex standard 100, RoHS, Oeko-Tex Qëndroni 100, CE, Rosh, ISO 9001
  Count fije:
  3d-7d
  Pesha:
  60g-1000g ose të përshtatur, 60g-1500g
  dendësia:
  customizable
  Numri Modeli:
  /
  Emri i produktit:
  eko-miqësore rrotullon nonwoven pëlhurë për qese ndjerë pazar
  Ngjyrë:
  customized
  Trashësia:
  0.5mm-15mm
  Perdorimi:
  dekoratë DIY për fëmijët dhe të rriturit
  MOQ:
  1000 Kilogram
  Port:
  Shenzhen Port
  Vendi i origjinës:
  Guangdong
  SupplyAbility
  SupplyAbility:
  3000 Ton / ton në vit
  Packaging & dorëzimit
  detajet Paketimi
  Mallrat do të jetë i mbushur si rrotullon me qese PE
  port
  Shenzhen Port
  :
  10-15 ditë pas pagesës të marra

  përshkrim i produktit

  eko-miqësore rrotullon nonwoven pëlhurë për qese ndjerë pazar

  Emri i produktit
  eko-miqësore rrotullon nonwoven pëlhurë për qese ndjerë pazar
  material
  100% poliestër
  Ngjyrë
  ngjyra të përshtatur
  peshë
  60g-1500g
  gjerësi
  10cm-320cm
  Trashësia
  0.5mm-15mm
  koha Lead
  10-15 ditë
  certifikatë
  Oeko-Tex Qëndroni 100, CE, Rosh, ISO 9001
  moq
  1 ton
  port
  Shenzhen
  Imazhet e detajuara

  Kompania jone

  Huizhou Jinhaocheng jo të endura pëlhurë Co.Ltd është profesional jo të endura fabrikë që është e vendosur në Huizhou City, ku është vetëm Shenzhen afër, ka rreth 15000sqm dhe ne kemi 5 linjat e prodhimit, kapaciteti i fabrikës tonë është 3000tons në vit. Ne gjithashtu kemi tonë Team kontrollit të cilësisë, të shitjes, produktet tona mund të kalojë CE, RoHS dhe Oeko Tex Qëndroni 100. Madhësia dhe ngjyrat e rrobave jo të endura mund të ndiqet sipas kërkesës së klientit dhe ne mund t'ju ofrojmë çmim të arsyeshëm dhe në kohë të ofrimit të .

  Paketimi & dorëzimit

  paketë profesionale
  paketë profesionale
  paketë profesionale
  Shërbimi ynë

  1. çmimeve konkurruese nga fabrika
  2. për mostër
  3. Ne do t'ju përgjigjen për kërkesën tuaj brenda 24 orëve.
  4. në kohë të ofrimit
  5. shërbime të shkëlqyera të konsumatorëve

  FAQ

  Q1. Çfarë është kushtet tuaja të paketimit?
  A: Në përgjithësi, ne pako si rrotullon me qese PE

  Q2. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?
  A: T / T ose LC te syve

  Q3. Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?
  A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.

  Q4. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?
  A: Në përgjithësi, ajo do të marrë rreth 15 ditë pas marrjes së pagesës tuaj paraprakisht.

  Q5. A mund të prodhojnë sipas mostrave?
  A: Po, ne mund të prodhojë nga mostrave ose vizatime teknike.

   

  Produkte të tjera


 • I mëparshëm:
 • Next: