Na kontaktoni

dsfe

Ngrohtësisht i mirëpritur klientët në shtëpi dhe të rendit jashtë vendit dhe hetim!

Adresë

Dabang Industrial Park, Changbu Village, Xinxu Town, Huiyang Qarkut, Huizhou City, Guangdong, China.

E-mail

 hc@hzjhc.net

lh@hzjhc.net

telefon

+ 86-752-3886610

+ 86-752-3893182

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !