Profili i kompanisë

Rreth nesh

Huizhou Jinhaocheng jo të endura pëlhurë Co, Ltd

dfef

Huizhou Jinhaocheng jo të endura pëlhurë Co, Ltd, e cila u themelua në vitin 2005, me ndërtimin e fabrikës që mbulojnë një sipërfaqe prej 15.000 metra katror, ​​është një profesionist nonwovens fibra kimike e prodhimit të orientuar kompani enterprise.Our ka realizuar prodhimin plotësisht i automatizuar, të cilat mund të arrijnë një kapacitet total vjetor të prodhimit të 6000 ton me më shumë se prodhimit dhjetëra linjat në total. E vendosur në Huiyang Qarkut, Huizhou City e Guangdong Province, ku ka dy kalime me shpejtësi të lartë. Kompania jonë gëzon qasje të përshtatshëm të transportit me vetëm 40 minuta makinës nga Shenzhen Yantian Port dhe 30 minuta nga Dongguan.

Prodhimet tona janë të ndarë në: gjilpërë grushta Series, Spunlace Series, termike lidhura (Hot ajrit nëpërmjet) Serial, Hot Rolling Serial, Quilting produktet kryesore seriale dhe Kantier series.Our janë: ngjyra multifunksionale ndjerë, të shtypura, jo-pëlhurave të endura automotive brendshëm, peizazhi inxhinieri gjeotekstilet, rroba baza qilim, batanije elektrike jo të endura, fshin higjienike, pambuku e vështirë, mat mbrojtjen mobilje, jastëk dyshek, mbushje mobilje dhe others.These jo të endura produktet janë përdorur gjerësisht dhe të infiltruar në fusha të ndryshme të shoqërisë moderne, të tilla si: mbrojtjen e mjedisit, automobil, këpucë, mobilje, dyshekë, veshje, handbags, lodra, filtër, kujdesin shëndetësor, dhurata, furnizime elektrike, pajisje audio, ndërtimit inxhinieri dhe industri të tjera. karakteristikat e produkteve që janë, nuk kemi vetëm të plotësuar kërkesën e brendshme, por eksportohen edhe në Japoni, Australi, Azia Juglindore, Evropë dhe vende të tjera, si dhe gëzon një reputacion të lartë nga klientët në mbarë botën.

 Me cilësi të lartë e produktit është baza e ndërmarrjes tonë. Me një sistem sistematik dhe të kontrollueshëm të menaxhimit, ne kemi fituar ISO9001: 2008 sistemit të menaxhimit të cilësisë certifikimit. Të gjitha prodhimet tona janë miqësore me mjedisin dhe deri në shtrirjen, pastërtinë dhe PAH, AZO, ngjitur 16P benzen, formal, GB / T8289, EN-71, F-963 dhe standardet britanike standarde BS5852 testimit parandalimin e zjarrit retardant flaka. Përveç kësaj, produktet tona edhe në përputhje me RoHS dhe OEKO-100 standarde.

Për të ruajtur konkurrencën e produkteve, kompania jonë i kushton vëmendje të madhe për kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, të ngritur posaçërisht për R & D departamentit, dhe të pajisur me pajisje të përparuara, si dhe personelit të rrepta, realiste, profesionale, dhe teknike. R & D puna u përqendrua në materiale të reja dhe trendin e zhvillimit teknologjik në tregun ndërkombëtar, si për nevojat e konsumatorëve, zhvillimin e ri në modë dhe të teknologjisë së lartë jo të endura products.At pranishëm, R përgjithshme kompanisë sonë dhe nivelit D, ka qenë i sinkronizuar me kërkesa e tregut ndërkombëtar, dhe ka dhënë një garanci të fortë për zhvillimin e fuqishëm të produkteve kryesore të kompanisë sonë.
   Përveç mbajnë personelin e domosdoshme të teknologjisë së lartë në zhvillimin e biznesit, kompania jonë është një nga pionierët jo të endura të industrisë e cila ka aplikuar për një numër të produkteve të patentuar dhe materialeve të reja. Kompania jonë aderon në filozofinë bazë të "profesionalizëm, integritet dhe inovacionit" dhe menaxhimit qëllim të "ndershmërisë, cilësisë së parë, konsumatori i parë". Ne vazhdojmë të shqyrtuar në mënyrë aktive, të mbajtur në krye, dhe bashkë-krijuar "win-win" të ardhme të ndritur me ju!


WhatsApp Online Chat !