поле примената на производот

Наша цел е да стане модерна претпријатие со комерцијалните идеал на "Искреноста и доверба", а со цел да се "нудат на клиентите најискрено услуги и најдобар квалитет на производите". Искрено се праша за вашата непроменета поддршка и да ја цениме вашиот вид совети и насоки.

dfgr
dsfefsf1

Ние многу би добредојде можност да прават бизнис со вас и имаат задоволство во приложување понатамошни детали на нашите производи. Одличен квалитет, конкурентни цени, навремена испорака и сигурен сервис може да се гарантира. 

saefsef

Нашите производи се поделени на: игла удирани со тупаници серија, серија Spunlace, Термо Сплотени (топол воздух преку) Serial, топло валање Serial, ватирана Сериски и ламиниране Series.Our главни производи се: се чувствува мултифункционален боја, printe dnon ткиво, автомобилски внатрешни ткаенина, пејзаж инженеринг геотекстили, тепих база крпа, електричен ќебе неткаен, хигиенски марамчиња, тешко памук, заштита мебел МАТ, душек рампа, мебел баласт и others.These неткаен производи се користат и се инфилтрирале во различни области на современото општество, како како што се: заштита на животната средина, автомобилската, обувки, мебел, душеци, облека, чанти, играчки, филтер, здравствената заштита, подароци, електрични материјали, аудио опрема, инженеринг изградба и други индустрии. Формирање на карактеристиките на производите, ние не само што ги среќаваше домашната побарувачка, но, исто така, се извезуваат во Јапонија, Австралија, југоисточна Азија, Европа и на други места, како и ужива висок углед од страна на клиентите во целиот свет.

fasefesfs

Мебел

fefef -1

архитектура

sfesgef

Облека

sfefsefef

автомобилски

Мебел

автомобилски

Медицинска нега


WhatsApp Online Chat !