Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Тоа може да биде во видеото?

И двете се тркалаат и лист. .

Како да се обезбеди квалитетот на товар?

Ние ќе ги снабдуваат најголемиот дел примерок пред shipping.They може да претставува квалитетот на товар.

Како за време на испорака?

Производство доведе време по приемот на плаќање 30% T / T депозит: 14-30 дена.

Каков вид на плаќање не ги прифаќате?

T / T, L / C по видување, Кеш се прифатливи.

Дали ви наплаќаат на примерок?

Примероци во акции може да се нудат бесплатно и испорачани во 1 ден и курирски задолжени ќе бидат платени од страна на купувачот.
Некои посебни барања да се добие мостра, купувачите треба да платат соодветен поднесок примерок.
Сепак, задолжен примерокот ќе бидат вратени на купувачот по официјалниот наредби.

Може да се произведуваат во согласност со дизајн на клиентите?

Секако, ние сме професионални производителот, ОЕМ и ODM се и добредојдени.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !