Контактирајте не

dsfe

Топло добредојде на клиентите во земјата и странство ред и барање!

адреса

Dabang Индустриски парк, Changbu Село, Xinxu град, населба Huiyang, Huizhou Сити, Гуангдонг, Кина.

Е-пошта

 hc@hzjhc.net

lh@hzjhc.net

телефон

+ 86-752-3886610

+ 86-752-3893182

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !